Drukte in Markt 17 bij het kerstdiner

WhatsApp Image 2019-09-29 at 17.26.29Een bladerdeegtaartje met gemengde paddenstoelen en Franse kaas. Romige vissoep met citroen en saffraan of romige paddenstelensoep met rozemarijn. Stoofvlees of een pasteitje met kaasragoût. Rode kool met appel, kruidnagel en laurier. Stoofpeertjes en aardappelkroketjes. Mangogranita met gember en kletskop. Koffie met een plak toffee- en peacanrol.

Het team kookvrijwilligers van Markt 17 had voor het diner van kerstavond 24 december opnieuw een prachtig menu samengesteld. Dat was mogelijk door hun extra inzet in de aanloop naar kerst, maar ook door bijdragen die zij ontvingen van Wageningse ondernemers. Van der Weerd Vis leverde 5 kilo heekfilet. Van Beek kazen leverde 10 kilo aan kazen. De paddenstoelenman op de markt zorgde voor een kistje gemengde paddenstoelen. Daarnaast had het bestuur besloten om de kosten voor het kerstdiner te betalen vanuit het Maaltijdfonds. Net als in voorgaande jaren waren alle plekken bezet bij het kerstdiner.

577918_388504371172551_1368723699_n Het is niet alleen het menu dat maakt dat veel mensen het jaarlijkse kerstdiner in Markt 17 graag meemaken. Bezoekers ervaren het inloopcentrum als een waardevolle plek en bouwen er vriendschappen op, waar het prettig is om samen te eten. Dat geldt ook op andere momenten in het jaar. Op vrijdag 3 januari, de eerste maaltijd in Markt 17 in het nieuw jaar, schoven er bijvoorbeeld opnieuw bijna 40 mensen aan.